



5 428 ₴
Корморізка, подрібнювач коренеплодів підходить для подрібнення буряків, кабачків, гарбуза, яблук, овочів та фруктів для приготування корму свійській тварині та птиці. Незамінний у домашньому підсобному господарстві, а також на мініфермі.
Додатково можливо докупити диск для кукурудзи ти використовувати обладнання як лущилку кукурудзи.
Для подрібнення не потрібно прикладати багато зусиль.
Досить засипати сировину у завантажувальний бункер та увімкнути корморезку, попередньо підставивши під нього ємність для переробленого корму.
Розрахований на тривалу роботу, що дозволяє без зупинки засипати сировину та встигати діставати подрібнений корм.
Двигун винесений в сторону, що виключає потрапляння на нього подрібненої сировини та виведення з ладу.
Привід виконаний на шківі.
Переваги:
Технічні характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bizon |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість обертів двигуна | 2850 об/хв |
| Потужність двигуна | 1.5 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм приймального бункера | 18 л |
| Сировина, що переробляється | Стебловий корм, Овочі, Коренеплоди, Фрукти |
| Стан | Новий |
| Тип | Кормоізмельчітель |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Частота струму | 35 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18 кг |
| Висота | 650 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Продуктивність, кг/годину | |
| Коренеплоди | 260 кг/год |
| Кукурудзяні качани | 140 кг/год |
| Овочі | 260 кг/год |
| Стебловий корм | 260 кг/год |
| Фрукти | 260 кг/год |