6 900 ₴
Січкарня призначена для подрібнення будь-якої польової рослинності, підійде для сухої тамокрої трави, листя, стебел рослин, бадилля, соломи та іншого.
Послідовність роботы.
Технічні характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bizon |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість обертів двигуна | 2850 об/хв |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм приймального бункера | 10 л |
| Сировина, що переробляється | Стебловий корм |
| Стан | Новий |
| Тип | Кормоізмельчітель |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Частота струму | 50 Гц |
| Продуктивність | 260 кг/год |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Продуктивність, кг/годину | |
| Коренеплоди | 300 кг/год |
| Стебловий корм | 300 кг/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність двигуна | 2.5 |