
1 932 ₴
Насадка культиватор AL-FA для безокосы проста і надійна у використанні стане хорошим помічником в домашньому господарстві. Насадка для культивування має знімні лопаті з міцної сталі. Культиватор для мотокоси AL-FA може має функцію регулювання ширини від 24 до 30 див.
Виробник культиватора AL-FA Польща.
В наявності є розміри:
Особливості:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Al-Fa |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті обладнання | Культиватор |
| Максимальна ширина міжряджання | 300 мм |
| Максимальна ширина оброблення | 24 см |
| Мінімальна ширина міжряджання | 240 мм |
| Мінімальна ширина оброблення | 12 см |
| Стан | Нове |