
2 906 ₴
Пила ланцюгова електрична SEQUOIA SEC2416O з поперечним розташуванням двигуна підійде для роботи в саду, на ділянці, а також буде корисна на будівництві або під час ремонту. Двигун, потужністю 2400 Вт розвиває швидкість ланцюга 15 м/с, що забезпечує швидке розпилювання деревини будь-якого типу, від мокрого дерева до деревно-стружкових плит. Довжина шини 40 см, крок ланцюга 3/8". Вирізняється оптимальним співвідношенням потужності та ваги. На відміну від бензопили електропилого можна працювати як у приміщенні, так і на вулиці, завдяки тому, що немає вихлопних газів. Крім цього електропила SEC2416O малошумна. Невелика вага пили гарантують комфортну роботу оператора на продовженні тривалого часу.
Автоматичне змащення ланцюга мінімізує передчасний знос шестерень і ланцюга, у такий спосіб мінімізує технічне обслуговування до мінімуму.
Особливості:
Характеристики:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.2 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина шини | 400 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2400 Вт |