Газонокосарка AL-KO Classic 4.62 SP-A — класична бензинова модель із потужністю 2 кВт, має чудову потужність і ефективність. Газонокосарка призначена для косіння невеликих газонів і присадибних ділянок площею до 1400 м2. Інструмент обладнаний системою QSS, яка забезпечує швидкий і легкий запуск двигуна.
Максимальна ширина косіння становить 460 мм. Після косіння трава потрапляє в великий травозбірний контейнер місткістю 65 літрів, рівень заповненості якого легко контролюється за допомогою спеціального індикатора. Висота зрізу трави легко регулюється в 7 положеннях — від 25 до 75 мм.
Газонокосарка AL-KO Classic 4.62 SP-A є самохідною — переміщення відбувається завдяки великим широким колесам із кулькопідшипниками. Підшипники надійно захищені від потрапляння пилу, води та бруду. Положення ручки легко регулюється для комфортної роботи з газонокосаркою. Її складана конструкція робить транспортування і зберігання набагато легшими та зручнішими.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Германия |
| Тип | Газонокосарка |
| Рекомендована площа | 1400 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 460 мм |
| Тип травозбірника | Жесткий |
| Об'єм травозбірника | 65 л |
| Тип привода | Бензиновий двигун |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Матеріал деки | Сталь |
| Швидкість обертання ножів | 2850 об/хв |
| Регулювання висоти скошування | Да |
| Стан | Нове |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Марка двигуна | Pro 125 QSS |
| Об'єм двигуна | 123 куб. см |
| Потужність двигуна | 2.6 л. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактність двигуна | Чотиритактний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 35.5 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Різальна система. | ножова |
| Тип запуску | ручний стартер |
| Тип пересування | самохідна косарка |
| Кількість регулювань висоти косіння | 7 ступенів |
| Висота оброблення | 25-70 мм |
| Габарити | 875х581х535 мм |
| Бічний викид трави | Немає |
| Комплектація | - Газонокосарка; - травозбірник; - картонна коробка; - інструкція з експлуатації; - гарантійний талон |
| Конструкція ручки | складана |
| Діаметр задніх коліс | 220 мм |
| Діаметр передніх коліс | 180 мм |
| Кулькопідшипники в колесах | є |
| Рекомендований тип оливи | SAE 10W-30; SAE 10W-40 |
| Індикатор наповнення травозбірника | є |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |