
4 094 ₴

Коса бензинова AL-FA ALBC43 інструмент, який чудово підходить як для виробничих тривалих робіт, так і для побутового використання. Зручна U-подібна велосипедна ручка чудово допомагає в керуванні інструментом, ергономічний ремінь дає змогу зняти навантаження з рук, що неабияк заощаджує сили. Досить потужний двигун 5 кВт, посилена штанга, функція легкого запуску забезпечують якісну стабільну роботу інструмента. У комплектації з косою постачається набір ножів, у якому є найпопулярніші їхні типи та пластикова універсальна котушка з волосінню.
Характеристики:
Комплектація:
Звертайтесь за телефонами, або залиште заявку на сайті: (095) 745 13 29
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alfa |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна ширина скошування | 415 мм |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Мотокоса |
| Тип штанги | Пряма |
| Кількість обертів холостого ходу | 2750 об/хв |
| Ширина скошування ліски | 400 мм |
| Ширина скошування ножа | 450 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Антивібраційна система | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Складна ручка | Так |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.1 кг |
| Довжина | 1700 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність двигуна | 5 |