
1 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bizon |
| Країна виробник | Україна |
| Джерело тепла | Пальники, Відкритий вогонь |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Разове завантаження коптильні | 42278 (кг) |
| Стан | Новий |
| Тип коптильні | Деревна |
| Тип копчення | Гаряче |
| Товщина матеріалу | 2.5 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Функція гриль, барбекю | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13.5 кг |
| Висота коптильні | 200 мм |
| Діаметр коптильні | 2.5 мм |
| Довжина коптильні | 440 мм |
| Ширина коптильні | 250 мм |
| Розміри коптильної камери | |
| Висота | 200 мм |
| Діаметр | 2.5 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Комплектація | |
| Мірна ємність для тирси/тріски | Так |
| Піддон для стікання жиру | 1 шт. |
| Решітка для продуктів | 2 шт. |