3 082 ₴
Ширина стругання становить 110 мм, завдяки чому ефективність стругання збільшується на 35%.
Великий V-подібний паз для полегшення зняття фаски
Потужний двигун — 900 Вт
Завдяки великій кількості обертів, рубанок можна використовувати для ідеальної кінцевої обробки.
Зручний в експлуатації завдяки ергономічній конструкції ручки та доцільному розташуванню центру ваги.
За допомогою спеціальної стійки можна встановити як стаціонарне обладнання.
Комплект постачання:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 2.6 кг |
| Максимальна ширина стругання | 82 мм |
| Максимальна кількість обертів | 17000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | 620 |