3 333 ₴
Характеристики та опис
Дуже потужний насос для перекачування дизельного палива та інших рідин працює від мережі акомуляторів на 12 Вольт. Ідеально підходить до вирішення заправки сг техніки в польових умовах та інше. Рідини, що прокачуються, - дизельне, пічне, біопаливо, моторне масло.
В комплект входить:
Насос для перекачування дизельного палива, 12 Вольт 50 л/хв
Технічні характеристики:
- напруга живлення - 12 Вольт
- продуктивність - 50 л / хв
- потужність насоса - 160 Ват
- глибина забору - 2 м
- висота подачі - 15 м
- Перепускний клапан - Так
- Хомути, фум стрічка, забірна сітка на всмоктування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Продуктивність | 55 літр/хв |
| Дозволені рідини | Бензин, Дизель, Масло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Потужність двигуна | 350 |
| Напруга живлення | 12 В |
| Стан | Нове |
| Ширина | 150 мм |