5 799 ₴
Запрошуємо вас ознайомитися з ідеальним рішенням для вашого саду - косаркою 4garden AM3221S в комплекті з акумулятором 4Ач.
Акумуляторна косарка 4garden AM3221S - це легка та ефективна косарка, призначена для максимального комфорту та ефективності стрижки газонів площею до 300 м2. Завдяки двигуну 20 В та акумулятору ємністю 4,0 А·год косарка забезпечує достатню потужність для ефективної стрижки газону. Робоча ширина 32 см дозволяє швидко та точно косити навіть на невеликих площах. Триступінчасте регулювання висоти стрижки (25-55 мм) дозволяє налаштувати пристрій під індивідуальні потреби.
Запрошуємо вас придбати нашу найновішу акумуляторну косарку 4garden AM3221S в комплекті з акумулятором та зарядним пристроєм.
Косарка оснащена колесами 12,5/12,5 см, що забезпечує відмінну стійкість під час роботи. Кошик об'ємом 25 л дозволяє косити траву без необхідності часто спорожняти її. Косарка постачається в комплекті з акумулятором та зарядним пристроєм, що дозволить використовувати пристрій без необхідності купувати додаткові комплектуючі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.6 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |