Потужність:
5.3 кВт
Двигун:
2x тактний
Число обертів:
12000 об/хв
Об'єм двигуна:
52 (см3)
Бензокоса Husqvarna 552R належить до професійного інструмента, призначеного для тривалої роботи та очищення складних ділянок. Завдяки потужному мотору та надійним вузлам цей тример легко впоратися з будь-якими видами трави, товстими, густими бур'янами, сухостім, чагарниками та молодою поросллю.
Двигун має гарну систему повітряного охолодження, що сприяє тривалій роботі, також встановлено кілька систем захисту від перегрівання, які вимикають мотокосу в разі критичних перевантажень. Двигун, створений за унікальною технологією Husqvarna X-Torq, на 20% менше споживає палива, ніж аналогічні моделі інших виробників, забезпечений вищий крутний момент і на 75% зменшено кількість шкідливих викидів.
Завдяки металевим валам і редукторам інструмент має великий ресурс, оскільки саме на ці елементи припадають найбільші навантаження. Антивібраційна система Low vib ефективно компенсує більшу частину шкідливих коливань від двигуна та різальної частини. Праймер і стартер, зі зменшеним на 40% опором, дають змогу набагато легше запустити мотокосу. Висока ергономічність, регульовані ручки з м'яким, нековзним покриттям, мала вага інструмента, професійна підвісна система, забезпечують високий комфорт під час роботи.
Тример вирізняється низьким рівнем шуму, ним можна працювати без навушників і не сильно втомлювати шумом сусідів. Ця мотокоса чудовий вибір, якщо ви шукаєте дійсно якісний і надійний інструмент, за роки продажів вона отримала дуже позитивні відгуки.
ОСОБЕННОСТИ:
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
КОМПЛЕКТАЦІЯ "ПРЕМІУМ":
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна ширина скошування | 450 мм |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Потужність двигуна | 4.6 к. с. |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Мотокоса |
| Тип штанги | Пряма |
| Кількість обертів холостого ходу | 2750 об/хв |
| Ширина скошування ліски | 400 мм |
| Ширина скошування ножа | 450 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Антивібраційна система | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Складна ручка | Так |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Довжина | 1700 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 1 л |
| Тактность двигуна | Двотактний |