Коса електро Procraft GT750
Електрокоса Procraft GT750 - компактний і легкий пристрій призначений для покосу трави на присадибній ділянці. Ергономічна конструкція тримера і простота управління дозволяють стригти траву, як на рівній поверхні, так і в важкодоступних місцях.
Особливості коси Procraft GT750Коса Procraft GT750, що працює від електромережі, має масу переваг перед аналогами, що працюють на бензині. Для роботи з нею не потрібна велика фізична сила і складне технічне обслуговування. Все, що потрібно зробити - встановити волосінь і підключити пристрій до найближчої розетки.
Властивості
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 550Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 10000 об/мин |
| Вага | 3,3 Кг |
| Ріжуча здатність | 300 мм |
| Розташування двигуна | Нижнее |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 мес. |
| Різальний елемент | Леска |
| Колір | Зелений |