Лобзик електричний PRO-CRAFT (ST-1000)
Лобзик PROCRAFT ST1000 може бути використаний для розпилу алюмінію, металу, деревини або пластику. Потужність електродвигуна становить 1000 Вт, якої більш ніж достатньо для забезпечення стабільності роботи апарату в усіх режимах.
Особливості пристроюКорпус виготовляється з ударостійкого пластику, здатного витримувати високі експлуатаційні навантаження навіть при розпилі найміцнішого матеріалу. Є три режими коливального ходу, які можна налаштовувати вручну. Фіксація полотна проводиться за допомогою спеціального швидкозатискного патрона. Це забезпечує надійність кріплення розхідників і можливість їх швидкої заміни при необхідності. В апарата також є невелика похила плита, яка дозволяє рух у діапазоні 45 градусів. Це зручно для точкового підлаштування під потреби користувача.
КомплектаціяВластивості
| Напруга | 220В |
| Частота струму | 50Гц |
| Потужність | 1000Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 0-3000 об/хв |
| Вага | 2,2 Кг |
| Регулювання оборотів | Є |
| Кут різання | 0-45° |
| Ріжуча здатність | 80 мм |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Наявність лазера | Немає |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 мес. |
| Колір | Зелений |