2 640 ₴
Електричний інструмент, який призначений для нанесення емалевої і лесуючої фарби, грунтовки, лаку, захисних шарів, грунтовок і просочень на водній і масляній основі. Розпилення здійснюється під дією стисненого повітря.
Переваги фарбопульта
Загальні відомості про використання Фарбопульт Procraft PSE950 відноситься до пристроїв побутового застосування.
Стабільно працює при температурі навколишнього середовища від -10 С до +40 С і вологості повітря в межах 80%. Для більш зручної роботи в комплекті є спеціальний плечовий ремінь, який можна швидко закріпити або прибрати.
Властивості
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 600 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 30000 об/хв |
| Вага | 2,9 Кг |
| Діаметр розпилювача | 1,0/1,8/2,5 мм |
| Ємність резервуара | 900мл |
| Продуктивність | 700 мл/хв |
| Тиск | 0,1 кг/см² |
| В’язкість фарби | 100 DIN |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Зелений |