2 250 ₴
Реноватор багатофункціональний інструмент Procraft PMT650E
Многофункціональний інструмент Procraft PMT650E (реноватор) використовується для того, щоб виконувати різноманітні роботи. Наприклад, за допомогою його можна ефективно різати:
При цьому різання може виконуватися під різним кутом, може проводитися вирізання отворів фігурного типу без виконання бічного зрізу. Крім цього багатофункціональний пристрій часто використовується в процесі полірування та шліфування різних поверхонь, у їх зачистці від застарілого клею або лакофарбових матеріалів. Те, для чого буде використано апарат, залежить від типу вибраної насадки.
Реноватор багатофункціональний інструмент Procraft PMT650E купити варто з наступних причин:
Властивості
| Напруга | 220 - 240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 400 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 15000 - 21000 об/хв |
| Вага | 2,6 кг |
| Рівень звукового тиску | LpA = 84 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 95 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Вібрація | ah = 5,87 м/с2; K = 1,5 м/с2 |
| Рівень захисту | IPX0 (II) |
| Кут коливань | 4° |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 мес. |
| Колір | Зелений |