7 917 ₴
Свердлильний верстат Procraft BD1950
Ця модель обладнання потрібна під час свердління отворів різного діаметру, збільшення їх діаметра, також можна робити зенкування, розгортання і нарізати внутрішні різьблення в різноманітних матеріалах. Верстат може використовуватися як на великосерійному виробництві, так і в майстернях для виробництва невеликої кількості виробів.
Особливості верстата свердлильного Procraft BD1950Модель відрізняється від інших, більш ранніх конструкцій такими особливостями:
Ця модель дозволяє свердлити отвори з високою точністю. До початку роботи верстат дозволяє:
Працювати на свердлильному верстаті Procraft BD1950 зручно і просто, модель відноситься до нового покоління обладнання.
Властивості
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 450 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 620-3140 об/хв |
| Діаметр патрона | 16 мм |
| Вага | 27 Кг |
| Розмір столу | 190х190 мм |
| Кількість швидкостей | 16 |
| Діаметр свердління | 3-16 мм |
| Висота стійки | 580 мм |
| Розмір опори | 340х205 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 мес. |
| Колір | Зелений |