



550 ₴
Зарядний пристрій Procraft Charger20/1 UNIVERSAL
Зарядний пристрій Procraft Charger 20/1 підходить на акумуляторну лінійку 20 В торгової марки Procraft.
Особливості:
Властивості
| Довжина мережевого кабелю | 1.4 м |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вага | 0,305 кг |
| Напруга зарядки | 20 В |
| Тип акумуляторів | Li-ion |
| Перетин дроту | 2 х 0.5 мм2 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 мес. |
| Колір | Чорний |