2 740 ₴
Гайковерт мережевий з кейсом PRO-CRAFT ES-1450
Гайкрут завжди стане в нагоді в будинку для проведення ремонтних або будівельних робіт різної складності. Такий інструмент може спростити ручне виконання завдань, чим значно економить час і сили.
Плюси гайкрута Procraft ES1450Електроінструменти Прокрафт відрізняються вражаючою якістю збірки і тривалим терміном служби. У комплекті до Гайкокрута йде зрозуміла інструкція з детальним описом роботи з інструментом.
Властивості
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 800 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 2200 об/хв |
| Вага | 4,5 Кг |
| Максимальний крутний момент | 450 Нм |
| Посадковий діаметр | 13 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 мес. |
| Колір | Зелений |