3 660 ₴
Мережевий Кущоріз Procraft PT750
Електричний кущоріз ProCraft PT750 якісний та легкий у застосуванні садовий інструмент, використовується на садових та присадибних ділянках для надання форми декоративним огородженням.
Кущоріз оснащений потужністю 750 Вт і двостороннім лезом, яке має спеціальну закруглену форму, професійне шліфування та високоякісне точне лазерне заточування, що дозволяє різати швидко і легко уникаючи блокування.
В інструменті передбачена система подвійного включення на задній та передній ручках розташовані пускові кнопки.
Для безпечної роботи кущоріз оснащений запобіжником від випадкового включення.
Продумана конструкція включає зручну рукоятку, спеціальний захисний кожух і фіксатор для мережевого кабелю.
І ще один важливий параметр, на який слід звернути увагу це невелика вага пристрою, що гарантує зручність роботи.
Довговічність інструменту забезпечується використанням у виробництві якісних матеріалів.
Особливості:
Властивості
| Напруга | 220 - 240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 750 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 1800 об/хв |
| Рівень звукового тиску | LpA = 78,45 дБ(А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 98,45 дБ(А); K = ± 3 дБ (А) |
| Вібрація | 3,993 м/с² |
| Максимальний різ | 20/24 мм |
| Заявлений рівень звуку | 104 дБ |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 мес. |
| Колір | Зелений |