



5 400 ₴
Газонокосарка Bosch ARM 34 - надійний інструмент для догляду за вашим газоном. Ідеально обкошує всі складні ділянки та кромки. Оснащена двигуном потужністю 1300 Вт, травозбірником 40 л, дволопатевим ножем, великими колесами, механізмом захисту від перевантаження та ергономічною рукояткою. Ширина косіння 340 мм, а висота 20-70 мм (5 ступенів регулювання). Не самохідна машина підходить для догляду за газоном площею до 500 м².
Переваги газонокосарки Bosch ARM 34:
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Комплект постачання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Угорщина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Газонокосарка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.6 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |