5 400 ₴
Опис Бош АРМ 34:
Електрична косарка газону BOSCH ARM 34 Ergo-Flex - універсальна газонокосарка для невеликих площ, садів, алей та ін. Мотор потужністю 1300 Вт забезпечить стрижку із захопленням 34 см і висотою різу 20 – 70 мм.
Високооборотний двигун ротаційного типу Rotak за дві секунди приведе ваш газон в порядок. Виняткова компактність завдяки продуманій конструкції та дизайну для комфортного транспортування та зберігання. Чудова ергономічність BOSCH ARM 34 забезпечена завдяки ручкам Ergoflex.
Переваги ARM 34 Ergo-Flex:
Технічні характеристики BOSCH ARM 34 Ergo-Flex:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Угорщина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Газонокосарка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.6 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різальний елемент | Ніж |