5 750 ₴
ОПИС
Акумуляторна ланцюгова пилка AL-FA ALCS-16-36V – призначена для швидкого розпилення свіжої, сухої та мокрої деревини, деревинно-стружкових плит, заготівлі дров із колоди малого та середнього діаметру. Завдяки сучасним технічним рішенням має переваги та позбавлена багатьох недоліків ручних бензинових та електричних пилок. Для приводу не потрібний кабель електропостачання: портативність забезпечується автономним джерелом електроенергії на 36 із 2-х послідовно підключених Li-ion батарей. При роботі не утворюються пари бензину та вихлопні гази. Це дозволяє використовувати пил навіть у непровітрюваних приміщеннях. Інструмент працює дуже тихо, майже безшумно.
Характеристики
Особливості акумуляторної ланцюгової пилки AL-FA ALCS-16-36V:
Комплект поставки:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Euro Craft |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 4.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина шини | 400 мм |
| Кількість обертів | 11000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 250 мл |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Тип двигуна | Безщітковий |