4 232 ₴
Кормоподрібнювач Могильов МКЗ-250 призначена для невеликих птахів і фермерських господарств, завдяки потужному двигуну та конструктивним особливостям можна використовувати сита різних розмірів і подрібнити корм, крупи та харчові продукти.
Ефективно справлятися з усіма поставленими завданнями, кормоподрібнювач може завдяки великій потужності двигуна 1000 Вт, здатного розвивати 19000 об./хв. Зверніть увагу, що двигун агрегата має мідну обмотку, це неабияк збільшує його ресурс роботи.
Модель Могильов МКЗ-250 проста та надійна в експлуатації. Зернодробілка комплектується відром, місткістю 25 літрів. Розмір кінцевого продукту залежить від розміру сита (до комплекту постачання входять 4 сита: 2, 4, 6, 8 мм).
Завдяки високій продуктивності, зручності використання й міцної конструкції, кормоподрібнювач Могильов МКЗ-250 стане незамінним помічником у вашому господарстві.
Особливості:
Технічні характеристики:
Комплектація
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Могилевський інструментальний завод |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність двигуна | 1 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм приймального бункера | 11 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Зернодробарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 35 мм |