2 760 ₴
Полірувальна машина 1200Вт Makita 9237CB — потужна машинка для полірування пофарбованого та необробленого металу, склопластику та композитних матеріалів. Ідеально підходить для детальної обробки та корекції обробки автомобілів, суден, житлових автофургонів, мотоциклів, будівництва та ремонту суден, обробки металевих або бетонних поверхонь.
Полірувальна машина Makita оснащена дисковим регулятором швидкості, який дозволяє користувачеві легко змінювати максимальну швидкість обертання для різного застосування інструменту.
Особливості полірувальної машини Макіта 9237СВ
Характеристики:
Комплектація полірувальної шліфмашини Makita 9237CB
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 3.4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Максимальна кількість обертів | 3200 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |