14 444 ₴
Акумуляторна газонокосарка Makita DLM330SM стане незамінним помічником у вашому саду. Це ергономічний інструмент зі зручною рукояткою, що складається, ручками для транспортування, ручками-регуляторами для маневрування і можливістю компактно зберігати інструмент в перекинутому вигляді, поставивши на задню частину. Makita DLM330SM оснащена електродвигуном, працює на літій-іонних акумуляторах та дозволяє виробляти стрижку смуги 33 см за один прохід.
Комплектація:
Зарядний пристрій DC18SD
Акумулятор BL1840B
Монтажний ключ
Ніж для різання трави
Гербарій
Переваги:
Газонокосарка працює від однієї акумуляторної батареї 18 В LXT
Призначена для невеликих та середніх площ газонів.
Постачається в стандартній комплектації з мульчувальною заглушкою для належного догляду за газоном.
Ручку штовхача можна відрегулювати без інструментів для зручного зберігання у компактному вертикальному положенні.
Низькі експлуатаційні витрати через менший обсяг технічного обслуговування та відсутність палива та мастила
особливості
Комплектація
-Зарядний пристрій DC18SD
-акумулятор BL1840B
-монтажний ключ
-ніж для різання трави
-Тревозбірник
Несамохідна
Крутний момент - 4300 об/хв
Матеріал корпусу - Пластик
Мульчування - Ні
Напруга акумулятора - 18 В
Регулювання висоти стрижки - так
Тип харчування
Акумулятор
Рівень шуму - 80 дБ
Ширина захоплення - 330 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.6 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |