



18 630 ₴
Професійний двоциліндровий компресор AL-FA ALC100-2
Оливний компресор AL-FA ALC100-2 з ресивером 100 літрів і двигуном 3.8 Квт стане ідеальним рішенням для високоефективного нагнітання стисненого повітря. Так він може застосовуватися з пневматичними інструментами під час фарбування або продувних робіт.
Компресор AL-FA виготовлений з якісних надійних матеріалів і за правильної експлуатації слугуватиме довго та якісно виконуватиме свої функції. У компресора є два виходи для під'єднання інструментів. Кожен із них має свій незалежний манометр, а тому під'єднати ви можете відразу 2 насадки.
Особливості:
Характеристики:
Комплектація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Al-Fa |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 65 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм ресивера | 100 л |
| Споживана потужність | 3800 Вт |
| Тип поршневого компресора | з ремінним приводом |
| Додаткові функції | |
| Повітряний фільтр | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість коліс | 4 шт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |
| Тип поршневого компресора із застосування мастила | Оливний |
| Частота струму | 50 |