8 649 ₴
Опис
Набір акумуляторних інструментів GRÖSSER G-Set-A2 – передове рішення для професійного та побутового використання у сфері монтажних, чи автообслуговуючих робіт. Маючи передові характеристики та вдалий дизайн, набір стане вашим незамінним помічником в гаражі, або на виробництві.
Акумуляторний гайковерт GRÖSSER GTW780:
Країна бренду: Австрія
Країна виробництва: Китай
Бренд: GRÖSSER
Напруга акумулятора: 20 В
Крутний момент: 780 Нм
3 режими зусиль (0-1800 | 2600 | 3400 уд/хв)
Електронне регулювання обертів (0-2800 об/хв)
Функція реверсу: Присутня
Тип двигуна: Безщітковий (Brushless)
Тип патрона: 1/2'' квадрат
Акумуляторна кутова шліфувальна машина GRÖSSER GAG120N:
Країна бренду: Австрія
Країна виробництва: Китай
Бренд: GRÖSSER
Напруга акумулятора: 20 В
Кількість обертів: 0-6200-8000 об/хв
Кількість швидкостей: 3
Діаметр диска: 125 мм
Плавний пуск: Так
Регулювання обертів: Так
Тип двигуна: Безщітковий (Brushless)
Акумуляторний світлодіодний ліхтар GRÖSSER GED500:
| Тип акумулятора: | Li-Ion |
| Напруга акумулятора: | 36 В |
| Матеріал: | АБС-пластик |
| Регулювання положення голови: | 90 – 270° |
| Світловий потік: | 500/1000 лм |
| Кількість світлодіодів: | 12 |
| Клас захисту: | IP 66 |
Комплект поставки:
Акумуляторна кутова шліфувальна машина GRÖSSER GAG120N;
Акумуляторний світлодіодний ліхтар GRÖSSER GED500;
Акумуляторна батарея 8.0 Аг х1;
Акумуляторна батарея 4.0 Аг х1;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grosser |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатковий акумулятор | Да |
| Ємність акумулятора | 4 А·год |
| Кейс у комплекті | Да |
| Максимальна кількість обертів | 8000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Живлення | Акумулятор |