1 890 ₴
Пила ланцюгова електрична ProCraft K1800 підходить для розпилювання деревини та в поперечному, і в поздовжньому напрямках. Пила обладнана потужним двигуном 1800 Вт. Мастило ланцюга виробляється плунжерним насосом, розташованим у корпусі редуктора. Пили мають низку запобіжних і блокувальних пристроїв. Одне з них — кнопка блокування увімкнення, не допускає випадкового натискання пускової кнопки. На додатковій ручці розташований ще один вимикач, що блокує двигун. Отже, двигун можна запустити, лише взявшись за обидві ручки.Ще один пристрій захисту, встановлений на обох інструментах — інерційний важіль, який відповідає за екстрене гальмування пиляльного ланцюга в разі відскоку пилки (таке буває у разі необережної роботи). Одна з істотних відмінностей цих пил — двигун з електродинамічним гальмом (додаткові гальмівні котушки). Гальмо практично миттєво зупиняє рух ланцюга, щойно кнопка пуску була відпущена.
Особливості:
Характеристики:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шини | 350 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |