1 650 ₴
Характеристики
| Напруга акумулятора | 20В |
|---|---|
| Діаметр покосу ліскою | 300 мм |
| Діаметр покосу ножем | 150 мм |
| Діаметр ліски | 1,2-2 мм |
| Кількість обертів | 10000 об/хм |
| Довжина телескопічної штанги | 81 см |
| Вага | 2,2 кг |
Опис
Напруга: 20В
Эмність акумулятора: 2А/г
Діаметр покосу ліскою: 300 мм
Діаметр покосу ножем: 150 мм
Діаметр ліски: 1,2-2 мм
Кількість обертів: 10000 об/хв
Довжина телескопічної штанги: 81 см
Кількість акумуляторів: 2 шт
Вага: 2,2 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Ніж |