
15 218 ₴
Мотокультиватор Forte МКБ-65 з однією передачею вперед і однією назад.
На культиватор Forte МКБ-65 встановлений потужний бензиновий чотиритактний одноциліндровий двигун, потужністю 4 к.с. з верхнім розташуванням клапанів та повітряною системою охолодження. Це дозволяє застосовувати його на різних видах ґрунту та великих за площею ділянках.
Мотокультиватор має транспортувальні колеса вони дозволяють легко переміщати апарат на місце роботи і назад. Об'єм олії в кратері становить близько 0.5 л, важливо, не забувайте зливати олію перед початком зимового зберігання мотокультиватора.
Повітряний фільтр з масляною ванною є захистом двигуна від пилу навіть при роботі на дуже сухій землі.
Характеристики:
Потужність: 4 л.с
Кількість передач: 1 вперед/1 назад
Максимальна глибина обробки: 25 см
Максимальна ширина обробки: 65 см
Ширина фрез: 650 мм
Система запуску: механічний стартер
Трансмісія: Ланцюговий редуктор
Зчеплення: Ремінне
Тип двигуна: бензиновий
Вага: 31 кг
особливості:
Ширина обробки 65 см
Потужний двигун
Металевий корпус редуктора
Можливість регулювання глибини та ширини обробки ґрунту
Кермо регулюється за висотою і кутом нахилу
Особлива форма сталевих фрез сприяє продуктивності землеобробки.
Комплектація:
Культиватор
Фрези: 6шт
Транспортувальні колеса
Захисні крила
Диски захисту рослин
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество передач | 1 вперед/1 назад |
| Максимальная глубина обработки | 25 см |
| Максимальная ширина обработки | 65 см |
| Система запуска | Механический стартер |
| Состояние | Новое |
| Сцепление | Ременное |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Трансмиссия | Цепной редуктор |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 31 кг |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Количество цилиндров | 1 |
| Мощность двигателя | 4 л. с. |
| Объем двигателя | 98 куб. см |
| Объем масляного бака | 0.5 л |
| Объем топливного бака | 1.5 л |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |