



3 300 ₴

. Можливість 2.2 кВт
Довжина шини 400 мм
Крок ланцюга 0.32500 "
Швидкість обертання ланцюга 13 м/с
Блокування кнопки вмикання Є
Автоматичне змащення ланцюга Є
Гальмо ланцюга Є
Вага 5.2 кг
Збирання Чехія
Ланцюгова електрична пила Makitaпотужна ланцюгова пила, що живиться від мережі. З 2000 Вт двигуном і 16-дюймовою пиляльною шиною ця модель зможе виконувати зпилювання дерев із діаметром дула до 40 сантиметрів, а також підійде для виконання побутових і професійних робіт будь-якого іншого типу.
Характеристики
| Основні | ||
| Стан | Нове | |
| Виробник | Makita | |
| Країна виробник | Чехия | |
| Швидкість обертання ланцюга | 11000 | |
| Вага | 5.2 (кг) | |
| Гарантійний термін | 12 (мес) | |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | ||
|
Споживана потужність
|
2.2 (Вт) | |
| Додаткові функції | ||
| Гальмо ланцюга | Да | |
| Блокування кнопки увімкнення | Да | |
| Додаткові характеристики | ||
| Кейс у комплекті | Немає |
Опис
Ланцюгова електрична пила Makita — модель популярна та приваблює користувачів, які виконують завдання найрізноманітнішого типу та мають найрізноманітніші досвід у поводженні з пилами. Цю електричну пилку охоче використовують і приватні користувачі як побутовий інструмент, і фахівці з ландшафтних робіт, особливо для валки небажаних дерев. Також ця пилка успішно використовується під час виконання певних робіт на волосіні. Усім цим користувачам ця мережева ланцюгова пила допоможе здійснювати розпилювання і валку легко та з високою швидкістю. Ланцюгова пила Makita UC4030A, як і будь-який електроінструмент Makita, має більшу потужність і меншу вагу, компактніша й ефективніша, ніж звичайні пили. Завдяки зміні шини та ланцюга простим рухом, що не потребує застосування додаткового ключа, ця ланцюгова електропилка неймовірно проста у використанні й обслуговуванні. Простота та зручність використання досягаються ергономічним дизайном прогумованих ручок, а також великим курковим перемикачем із системою плавного пуску для плавного увімкнення. Крім того, оператор може легко та швидко перевірити рівень оливи завдяки невеликому віконцю в резервуарі для олії.
Продовжити термін експлуатації ланцюгової електричної пили Makita та захистити двигун від перегорання, знижуючи потужність двигуна під час перевантаження пилки, зможе вбудований обмежувач струму. Автоматичне змащення ланцюга створить оптимальні умови для важкої та тривалої роботи, а подвійна ізоляція забезпечить максимальний захист оператора. Ланцюгова пила Makita UC4030 також обладнана автоматичним гальмом ланцюга, який дасть змогу максимально підвищити продуктивність роботи. Попри наявність функцій, що сприяють безпечному використанню, електропила становить велику небезпеку для недосвідченого користувача, так що перед її застосуванням обов'язково докладно вивчіть інструкцію й не підпускайте дітей до інструмента, незалежно від того, увімкнений він чи ні.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Страна производитель | Чехия |
| Вес | 5.2 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество оборотов | 11000 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Расположение двигателя | Продольное |
| Скорость вращения цепи | 13 м/сек |
| Состояние | Новое |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Легкий запуск | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Праймер | Нет |
| Тормоз цепи | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Антивибрационная система | Да |
| Артикул | 1080326813 |
| Гарантия | 12 |
| Длина пропила | 395 мм |
| Класс | полупрофессиональные |
| Количество оборотов в минуту | 8500 |
| Мощность | 2 кВт |
| Назначение | По дереву |
| Потребляемая мощность | 2 |